Spaţiul Patristic – loc de întâlnire pentru specialiştii din domeniul sufletului

Sâmbătă, 7.05 la ora 14, avem plăcerea să vă invităm la o conferinţă inedită. La întâlnirea de la Constanţa cu doamna Psih. Dr. Simona Ciobanu, din Săptămâna Luminată, sunt aşteptaţi, într-un cadru de discuţie cald şi prietenos, specialişti din domeniul teologie, psihologie, medicină, educaţie, etc. interesaţi de modul cum se poate fructifica şi aplica mesajul patristic în domeniile profesionale din care provin, păstrând o rigoare metodologică specifică oricărei intervenţii în spaţiul sufletului.
Conferinţa va avea loc la Curtea Brâncovenească (strada Vasile Lupu nr. 43-45, zona Capitol).

Participarea este gratuită dar numărul de locuri este limitat.
Pentru înscrieri ne puteţi contacta pe e-mail :
crismuresanu@yahoo.com
adrianamagura@gmail.com

Pentru detalii şi informaţii suplimentare ne puteţi contacta la telefon:
0744560154 Cristina Mureşanu
0722950317 Adriana Măgura

Vă aşteptăm în număr cât mai mare!